Geri Ödeme ve İade Politikası, Satın alının tüm ürünler orijinal kapalı kutulu olarak ve seri kodlu resmi sitesinden orijinallik sorgulaması yapılabilir şekilde gönderilmektedir. Bu durumlar kapsamında ilk kez müşterinin satın alacağı Vozol Puff Bar, Saltica Puff Bar gibi kullan at elektronik sigaraların iade veya değişim işlemleri kargo paketi açılışı ile başlatılan video ile test edilerek bize kesintisiz video gönderilmesi durumunda ilk test bariz şekilde sorunlu olduğu gösterilirse yapılabilir.

Harici durumlarda bu ürünlerin iade veya değişimi olmamaktadır. Kullan At Elektronik Sigaraların kullanım süreleri kullanım tarzı ve sıklığına göre değişkenlik göstermektedir. Çok az süre kullandım değişim istiyorum iade istiyorum gibi kullanım sonrası beğenmeme gibi durumlar kabul edilmemektedir. Bu şartlara bağlı kalarak sipariş vermenizi rica ediyoruz. Sonuçta orijinal Saltica ve Orijinal Vozol ürünleri satıyoruz ve bu ürünleri binlerce kişi bu standartlarla satın alıyor. Sonradan bozulmalar için garantili ürünler değildir satın alırken özellikle bunlara dikkat ederek ürünleri satın almanızı rica ediyoruz.

Vozol Logo

Saltica ve Vozol Ürünleriniz Orijinal mi?

Vozol ve Saltica ve diğer markalardaki tüm ürünlerimiz orijinaldir, Firmaların resmi sayfaları üzerinden hepsinde barkod veya seri kod sorgulaması yapabilirsiniz.

Sipariş verdim ne zaman elime ulaşır?

Hafta içi 15:00 ‘e kadar verilen siparişleri aynı gün içerisinde kargo çıkışı gerçekleştirilir. Gönderim yaptığımız İl ‘İstanbul’ olup 800 km çevresindeki illere genellikle ertesi gün, 1500 km çevresindeki illere ise 2 gün sonra teslimat yapılmaktadır.

Satın aldığım ürün ne zaman kargoya verilecek?

İlgili banka tarafımıza ödeme yaptıktan Sonra teslimat süresi belirtilmedikçe hafta içi 15:00’e kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü 13:00’e kadar aynı gün kargoya verilir. Pazar günü verilen siparişler ise Pazartesi günü kargoya verilmektedir. İklim koşulları, kargo firmasıyla ilgili olağanüstü durumlar ve tüketicinin adres bilgilerinin yetersiz olması durumunda teslimat süresi değişkenlik gösterebilir.

Ürünler garantili mi?

Türkiye’de hiç bir elektronik sigara ürünü veya yedek parçasının garantisi yoktur. Garantilidir diyen satıcılara itimat etmeyiniz.

Satış sonrası bozulma veya ürünü beğenmeme gibi bir durumda ne yapacağım ücret iadesi alabilir miyim?

Ürünlerin garantisi olmadığı için hiç bir şekilde değişim veya para iadesi olmamaktadır. (sadece ilk açıldığında sorunlu ise aynı gün bildirildiği takdirde değişim olmaktadır, Not: ürün kargo açılımı videosu ve aynı videoda test edilmesi gösterilmesi gerekmektedir.) Ürünü kullandıktan sonra, beğenmedim iade etmek istiyorum… vb.  gibi bir talep kesinlikle kabul edilmeyecek ve ürün iade alınmayacaktır.

Kargo takip numaramı nereden öğrenebilirim?

Sipariş sonrasında kargo takipleri aynı gün 21.00’a kadar bizde kayıtlı telefon numaranıza sms olarak gönderiyoruz. Telefon numaranızı yanlış veya eksik girmeniz durumunda canlı destek bölümünden yazıp kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Hangi kargo firması ile gönderilecek?

Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile göndermekteyiz.

Kargo ücretleriniz nedir?

Türkiye’nin her yerine sabit 50 TL’dir Fakat 3 ürün ve üzeri alımlarda kargo ücretsizdir.

Ürünüm, kargoya verildikten kaç gün sonra bana ulaşır?

Siparişiniz normal şartlarda kargoya verildikten sonra 1-3 iş günüdür. 

Ürünleri gelip alabilir miyim?

Maalesef, sadece Türkiye geneli online satışımız vardır. Mağaza şeklinde bir yerimiz mevcut değildir.