Vozol Alien Serisi Kullan At Elektronik Sigaralar

Alien Serisi Disposable Vape Serisi


Vozol Alien Serisi
, Tek kullanımlık elektronik sigara lider markası Vozol, gurme lezzetlerine yer verdiği Alien serisi kullan-at cihazları ile piyasanın nabzını tutuyor. Geleneksel sigarayı bırakma aşamasında olan kullanıcılar için ideal içim performansını konforlu kullanım ile bir arada sunan seri, renkli teması ve tasarımlarıyla öne çıkıyor. Deneyimli MTL kullanıcıları için de iddialı boğaz vurumu ve pratik işleyişe sahip cihazlar her damak zevkine uygun lezzet skalasıyla geniş çeşitlilik getiriyor.


Alien serisi farklı kullanıcı ihtiyaçlarına karşılık verecek 4 farklı tasarım ile beğenilere sunuluyor. Bu dört cihaz farklı puff sayıları, tasarımları, aroma seçenekleri, pil kapasiteleri, likit hazneleri, hava akışı sistemleri gibi birçok detayda birbirlerinden ayrılıyorlar. Vaping severler ise kullanım sıklıklarına göre puff sayısını, estetik anlayışlarına göre tasarımını, damak zevklerine göre aroma karışımlarını dikkate alarak tercihlerini yapabiliyorlar.

VOZOL ALIEN DISPOSABLE VAPE ALL MODELS vozoltr.org


Alien 5000 Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara


Serinin son ve en yüksek puff çekimine sahip cihazı olan Alien 5000, yeniden şarj edilebilir 500mAh pil desteği ile uzun süreli kullanım arayan kullanıcıların ilk tercihi oluyor. 14ml önceden doldurulmuş likit haznesi ile yeniden likit dolumu ya da coil değişimi gerektirmeyen cihaz zahmetsiz kullanım sağlar. Kare tasarımı ve hafif yapısıyla kullanıcılara her ortamda rahatlıkla eşlik edecek forma sahip kullan-at cihaz özellikle ev dışında iş ortamında ya da seyahat ortamında kolay kullanım sunuyor.

Herhangi bir tuşa gerek kalmadan nefes sensörlü mekanizması ile kolayca ateşlenen cihaz 50mg nikotin seviyesi ile kullanıcıların ihtiyaçları olan oranı karşılıyor. Akıllı çip desteği ile hızlı ve güvenli şarj dolum sürecini garantileyen Alien 5000, ESD Koruması ve Batarya Koruması ile maksimum koruma sağlar. Kullandığı VAMT Mesh Coil ile daha yüksek aroma lezzetini ve yoğun buhar performansı sağlayan cihaz taban kısmında yer alan bağımsız hava çıkışı ile çekim performansını stabil hale getirir ve iyileştirilmiş içim stili sunar.

Vozol Alien 5000 Tek Kullanımlık E-Sigara Lezzetleri:
Fruit Serisi:
Blue Razz Ice (Mavi Ahududu-Buz)
Strawberry Banana (Çilek-Muz)
Strawberry Kiwi (Çilek-Kivi)
Raspberry Watermelon ( Ahududu-Karpuz)
Strawberry-Mango (Çilek-Mango)
Kiwi Guava Passion Fruit (Kivi-Guava Meyvesi-Çarkıfelek Meyvesi)
Aloe Grape (Üzüm)
Passion Fruit Avocado (Çarkıfelek Meyvesi-Avokado)
Watermelon Lemonade (Karpuz-Limonata)

Smoothie Serisi:
Watermelon Smoothie (Karpuzlu Smoothie)
Banana Smoothie (Muzlu Smoothie)
Caramel Egg Pudding (Krem Karamel)
Mango Peach Smoothie (Mango-Şeftali Smoothie)

Sip&Sip Serisi:
Rose Rose (Gül)
Lemon Mojito (Limon Mojito)
Jungle Bird (Ananas-Portakal)
Pink Lemonade (Pembe Limonata)
Apple Energy (Elma-Enerji İçeceği)
Ginger Ale (Zencefil)
White Russian Cream (White Russian Kokteyli)

Vozol Alien 3000 Puff Kullan At Elektronik Sigara
Alien 3000 Kullan At E-Sigara, 1100mAh entegre pil kapasitesine sahip olup Alien 5000 gibi yeniden şarj edilebilir değildir. Bunun yerine daha yüksek pil desteği ile tasarlanan cihaz 8ml likit haznesi ile ortalama 3000 puff çekim performansı için dizayn edilmiştir.

Serinin diğer üyeleri gibi yeniden likit doluma ya da coil değişimine gerek bırakmadan basit bir kullanım vadeden cihaz 50mg nikotin seviyesi ile hem deneyimli hem de deneyimsiz kullanıcılar için ideal bir içim süreci sağlar. Coil tasarımında da farklılığa sahip olan cihaz çift dikey coilleri ile sıradan coile göre daha yoğun aroma lezzetini daha uzun süre stabil tutmayı başarır.

Hava girişleri ile içim kalitesini ayrıca iyileştiren cihaz nefes etkileşimli modu ile herhangi bir tuşa gerek kalmadan başlatılır. Teknik detayları dışında tasarım açısından Alien serisinin izlerini büyük oranda taşıyan Alien 3000 Disposable Vape Bar, kare formu, hafif yapısı ve renkli minimal görünümü ile konforu ve estetiği bir arada sunuyor. Birbirinden renkli lezzet karışımlarına sahip cihaz yine üç farklı seri ile geliyor:
Fruit Serisi:
Frosty Pineapple (Ananas-Buz)
Black Ice (Ahududu-Buz)
Frosty Peach (Şeftali-Buz)
Blue Razz Ice (Mavı Ahududu-Buz)
Rose Lychee ( Gül-Liçi Meyvesi)
Strawberry Kiwi (Çilek-Kivi)
Raspberry Watermelon (Ahududu-Karpuz)
Kiwi Guava Passion Fruit ( Kivi-Guava Meyvesi-Çarkıfelek Meyvesi)
Aloe Grape (Üzüm)
Coconut Cantaloupe (Hindistan Cevizi-Kavun)
Apple Mango Watermelon (Elma-Mango-Karpuz)

Smoothie Serisi:
Lemon Yogurt (Limon-Yoğurt)
Mango Peach Smoothie (Mango-Şeftali Smoothie)
Banana Smoothie (Muzlu Smoothie)
Strawberry Smoothie (Çilekli Smoothie)

Sip&Sip Serisi
Cherry Soda Pop (Vişne-Soda)
White Russian Cream (White Russian Kokteyli)
Jungle Bird (Ananas-Portakal)
Pink Lemonade (Pembe Limonata)
Apple Energy (Elma-Enerji İçeceği)

VOZOL ALIEN 3000 DISPOSABLE VAPE BAR
VOZOL ALIEN 3000

Vozol Alien 4000 Puff Disposable Vape
Alien 4000 serisi yeniden şarj edilebilir bir diğer kullan-at cihazıdır. 600mAh entegre pili Tip-C USB kablo aracılığı ile kolaylıkla şarj edilebilir olan cihaz daha uzun kullanım ömrünü pratik tasarımla sunuyor. Rakiplerine kıyasla 4 kat daha yüksek volt çıkışına sahip olan cihaz ESD Koruması ve Lityum Korumasına sahip akıllı Çip desteği ile güvenli içim deneyimini de beraberinde getiriyor.

50mg nikotin seviyesine sahip salt likitlerine 12ml geniş likit haznesine ev sahipliği yapan cihaz gıda sınıfı PCTG haznesi ile daha temiz ve sağlıklı içim sürecini garantiliyor. %50 oranında daha yoğun aroma lezzeti için mesh coil kullanılan cihazda ilk çekimden son çekime kadar aynı saflıkta aroma üretimi gerçekleşir. Kalem tipi tasarımıyla konforlu tutuş ve estetik görünüm sunan Alien 4000 VOZOL MARKET 2 lezzet serisi ile toplamda 15 farklı aroma karışımı sunuyor:
Smoothie&Drink Serisi:
Banana Smoothie (Muzlu Smoothie)
Cereal Ice Cream (Mısır Gevrekli Dondurma)
Strawberry Margarita (Çilekli Margarita)
Lemon Yogurt (Limon-Yoğurt)
Gummy Bear (Ayıcıklı Jelibon)
Cool Mint (Mentol)
Pink Lemonade (Pembe Limonata)
Grape Power (Üzüm)

Fruit Serisi:
Aloe Grape (Aloe Vera-Üzüm)
Blue Razz Ice (Mavi Ahududu-Buz)
Lush Ice (Karpuz-Buz)
Peach Mango Pineapple (Şeftali-Mango-Ananas)
Apple Grape Strawberry (Elma-Üzüm-Çilek)
Peach Raspberry (Şeftali-Ahududu)
Strawberry Cherry Raspberry (Çilek-Kiraz-Ahududu)

VOZOL ALIEN 4000 DISPOSABLE VAPE
ALIEN 4000

Vozol Alien 7 Disposable Vape
Alien 7 Kullan-At E-Sigara, 2500 Puff çekim performansına sahip Alien serisi cihazıdır. 1100mAh entegre pil kapasitesi ile desteklenen cihaz 7ml likit haznesi ile yeniden şarj dolumu ya da likit doluma gerek kalmadan konforlu kullanım sağlar.

Karmaşadan uzak basit işleyişi ile özellikle geleneksel sigarayı bırakmak isteyen kullanıcılar için ideal bir başlangıç cihazı olan Alien 7, nefes sensörlü yapısı ile başlatılır ve gerçeğe en yakın içim deneyimini sunar. 20mg ve 50mg nikotin seviyeleri ile tercihlere sunulan cihaz 10 farklı lezzet karışımıyla çeşitlendiriliyor:
Refreshing Mint (Ferahlatıcı Mentol)
Iced Mango (Mango-Buz)
Lush Ice (Karpuz-Buz)
Blue Razz Ice (Mavi Ahududu-Buz)
Strawberry Ice Cream (Çilekli Dondurma)
Black Ice (Ahududu-Nane)
Red Bull (Enerji İçeceği)
Pina Colada (Hindistan Cevizi Kreması-Ananas)
Double Apple (Kırmızı-Yeşil Elma)
Grape Ice (Üzüm-Buz)

VOZOL ALIEN 7 DISPOSABLE VAPE
VOZOL ALIEN 7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vozol Destek
Vozol Destek
Merhaba, Vozoltr.org , Stoklar güncel !!! olmayan ürünleri sormayınız. Sadece havale/eft ödemeyle sipariş alıyoruz. Kapıda ödeme yoktur. Saat 15:00'e kadar ödemesi gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişler Yurtiçi Kargo ile İstanbul'dan çıkıyor. Elden satış, kurye ile satış yok. Tüm ürünler orijinal seri kodu kutuludur. Resmi sitesinden orijinallik sorgulaması yapılamayan ürün satışımız yoktur. Yoğun çalışıyoruz lütfen stokta olmayan ürünler var mı diye sormayınız veya ne zaman gelecek diye sormayınız geliş zamanları belirsizdir. Anlayışınızdan dolayı teşekkürler.